Az élvonalban női és a férfi együttese is lesz Somogynak
2010-07-30 18:37:50
Lezárult a nevezés a 2010-2011-es kézilabda bajnokságokra.Az új évadban az ideihez hasonlóan a női és a férfi élvonalban is lesz somogyi együttes a siófoki hölgyek és a csurgói urak jóvoltából. A női NB I B-ben a Marcali és a Csurgó indul majd.
A nagyatádiak hosszú évek sikerei után ezúttal nem vállalták a szereplést ebben a csoportban, csak egy osztállyal lejjebb. A férfi NB I B-ben viszont ott lesz a Rinyamenti KC.
Az NB II-ben a nők között nem indul a Kaposvári KSE: az együttes kiesett a szezon végén, majd felajánlották nekik a további a szereplés lehetőségét, ám a klub végül ezt nem vállalta. Az NB III-ban, vagyis a közös somogyi-zalai bajnokságban aranyérmes Balatonszemes viszont elindul egy osztállyal feljebb.



Szóljon hozzá Ön is!
A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie.
Bejelentkezéshez kattintson ide, ha még nem regisztrált, megteheti itt.