A nagyok fontos pontokkal gazdagodtak, a 16 évesek pedig azzal tűntek ki, hogy 30, azaz harminc gólt szereztek a Barcs ellen…

Újabb lépést tett az NB I-ben maradás felé a Kaposvári Rákóczi U19-es és U17-es labdarúgócsapata. A zöld-fehérek idősebb korosztálya 0-0-s félidő után 3-3-as döntetlent játszott a Kecskeméttel, míg az U17-es együttes 3-1-es félidő után 4-2-re verte az alföldi gárdát hazai környezetben. A szenzációt viszont az NB II-ben szereplő 16 évesek szolgáltatták, akik 30-0-ra(!) verték a létszámhiányos barcsiakat… A szünetben már 17-0 volt az állás, és a második félidőre is maradtak találatok… Kuti 10, Orosz pedig 9 alkalommal vette be a dél-somogyiak hálóját…  Pallósi és Szerelem 4-4, Nádori, Garai és Lőrincz. 1-1 gólt szerzett.

Címkék: NBII, NBI, labdarúgás, Barcs, Rákóczi, Kaposvár, sport