A 13 egyesületet felvonultató viadalon a Cápa kategóriában Lengyeltóti Bence három aranyat nyert. Az 1999/2000-es születésűek versenyében Fazekas András egyszer, a serdülőknél Pamuki Dávid hétszer, az ifiknél pedig Varga Krisztina háromszor állhatott fel a dobogó legfelső fokára. Az első helyeken kívül még hét ezüst- és nyolc bronzérmet nyertek az Adorjánosok, amellyel a csapatverseny első helyét is elhódították. Bencs Barbara 400 méteres búvárúszásban szerzett második helye különösen sokat ért, hiszen időeredményével Kurdi Márk, Németh Dávid és Stier Lilla után teljesítette a nyári junior világbajnokság kiküldetési szintjét.

Címkék: Fazekas András, Középületkivitelező Adorján SE, Kurdi Márk, Bencs Barbara, Németh Dávid, Varga Krisztina, Stier Lilla, Lengyeltóti Bence, Pamuki Dávid, úszás, sport