A házigazda 1. MCM-Diamant együttese a Kecskemétet, a Vasas pedig a Központi Röplabda Akadémia együttesét győzte le a fináléban.

A kaposváriak gond nélkül jutottak el a döntőig, ahol a Kecskeméti Sportiskola csapata várt rájuk. A finálé első játszmáját magabiztosan nyerte meg Varga Péter együttese, majd nagy csata végén egyenlített az ellenfél. A folytatásban már nem adott esélyt az alföldieknek a somogyi gárda: előbb 25:10, majd 25:15 arányban győzött, így elkönyvelhette a 3-1-es diadalt, és vele az első helyezést. Az 1. MCM-Diamant fiataljai idén is bizonyították tehetségüket, és megvédték tavalyi elsőségüket.

A leányok között a BITT Kaposvár együttese a harmadik helyért lépett pályára, szintén a kecskemétiek ellen. A somogyiak mindhárom szettben 18 pontig jutottak, így meg kellett elégedniük a negyedik helyezéssel.