A kaposvári kézilabdás lányok nem véletlenül ünnepeltek a lefújás után. Ezzel a találattal 26:25 arányban megnyerték a Szigetszentmiklós elleni alsóházi rangadót.

Ahogy az eredmény is mutatja, ez nem volt egy könnyű meccs. A KKSE szinte végig futott az eredmény után. A vendégek a szünetben 15-12-re vezettek, és a végjáték előtt is közelebb álltak a sikerhez. A hazaiak néhány kapus-bravúr után talpra álltak, és a végén megfordították az eredményt. A kaposváriak a jól sikerült téli felkészülés után zsinórban harmadik hazai mérkőzésüket nyerték meg.

A bennmaradásért küzdő kaposvári együttesben Tráj 11, Csönde és Reichert pedig 5-5 gólt dobott. Folytatás vasárnap fél 12-kor, ismét a Táncsicsban, a Csurgó elleni megyei rangadóval.