A vendégek - betegség miatt - négy helyett csak három versenyzővel érkeztek, így rögtön 5-0-ával indult a találkozó a kaposváriak javára. A párosok küzdelmében 1-1-es eredmény született, az egyéniben az első kör 4-0, a második 3-1, a harmadik 2-2, a negyedik 4-0 lett - a kaposváriak javára. A somogyi hölgyek így magabiztos, 14:4 arányú győzelmet arattak. A mérkőzésen a rutinos hazai játékosok mellett két fiatal versenyző is helyet kapott a csapatban: Hujber Dóra két egyéni, míg a mindössze 12 esztendős Hőgye Sára, fantasztikus játékkal. három egyéni győzelmet aratott. A KAC együttese továbbra is őrzi első helyét a tabellán, és jó eséllyel pályázik a feljutásra.

Kaposvári AC - Beremend 14:4

A kaposvári győztesek: Fekete Zsuzsanna és Radócsai Diána párosban, Fekete Zsuzsanna 4 (szettveszteség nélkül), Radócsai Diána 4, Hőgye Sára 3, Hujber Dóra 2.