A sikerrel megvívott bajnoki negyeddöntő és a Közép-európai Liga záró fordulója után sem tért pihenőre a Diamant: a kaposváriak gőzerővel készülnek a magyar bajnokság utolsó szakaszára. A március 18-án induló elődöntőben a Veszprém lesz az ellenfél, a másik ágon pedig a Kecskemét és a Dunaferr csatázik majd három győzelemig. A címvédő somogyiak egyértelmű célja az aranyérem megszerzése, így szeretnének minél jobb formába lendülni.

A fiúk emiatt az elmúlt hétvégén sem pihentek: buszba ültek, és két napot töltöttek el a horvát fővárosban. Együttesünk a Közép-európai liga kilencedik helyezettjével, a MOK Zagreb gárdájával játszottak két edzőmérkőzést. Szombaton mind az öt szettet biztosan nyerték Skoricsék, vasárnap pedig 3:1 arányú győzelmet arattak. A két találkozó nagyszerűen szolgálta a csapat felkészülését.

Folytatás tehát csütörtökön 18 órától, hazai pályán, a Veszprém elleni bajnoki elődöntő első összecsapásán.