Teremlabdarúgás

Ahogy az elmúlt években megszokhattuk: sportszerű légkörben, baráti hangulatban rendezték meg az évzáró M-Car Kupa teremlabdarúgó-tornát. A futsal-szabályok szerint kiírt viadalt 12 együttes közül az SM Kapos nyerte meg.

A Sportpálya 2004 Egyesület hagyományos évbúcsúztató rendezvényén három csoportban kezdődtek meg a küzdelmek. A II. Rákóczi Ferenc általános iskola tornatermében így reggeltől estig pattogott a labda. Már az M-Car Kupa első szakaszában potyogtak a gólok, a légkör pedig ezúttal is igen baráti volt.

A kapusok nem voltak könnyű helyzetben ezen a kupán. A Somogy Sportja csapata egy igazi nagyágyúval erősített: a Rákóczi egykori védőjével, Kurdi Jánossal.
Az örökifjú sportember a csoportkörben még jól bírta a gyűrődést.

A jó hangulatú tornát végül az SM Kapos csapata nyerte meg, miután a döntőben két góllal felülmúlta a Kapos Flex gárdáját. A harmadik helyet az Eperlekvár elnevezésű társulat érdemelte ki. A teremfociban nincs megállás Somogyban: a rövid újévi pihenő után ezen a héten már folytatódnak a téli terembajnokságok küzudelmei.