BITT-mérkőzés

Az utolsó játéknap rangadóján az első játszma a somogyiaké volt: Kondorék végig vezetve nyertek 25:17 arányban. A folytatás már igazán küzdelmesen alakult, és a második szettben is nagyot kellett alakítani a sikerért. A harmadik szett is hasonlóan indult: a vendégek tetemes előnyt szereztek, a kaposváriak pedig csak 24-24-nél egyenlítettek. A végjáték viszont ezúttal az Újbudának sikerült jobban, így következett a negyedik játékrész. Ez a szett is tartogatott bőven fordulatot, de a hajrában már nem hibázott a BITT. Horváth Zsófia nyitásai megadták az alaphangot, a végén pedig Rák Rebeka ütései biztosították be a 3-1-es győzelmet.

A Kapos Televízió különdíját ezúttal a 20 pontig jutó Czmerk Zsuzsanna érdemelte ki.

A lányok a rövid karácsonyi pihenő után január 10-én folytatják bajnoki szereplésüket - immár a felsőházi rájátszásban.