67-es 190819-191020 hirdetés
2019.08.22 - Csütörtök
Menyhért, Mirjam
16ºC / 29ºC
Tiszta égbolt

56 versenyző a szavalóverseny döntőjében 2010. Március 29. - Hétfő 13:02 | Címkék: szavalóverseny, Kultúra

Nagyberkiben versenyeznek majd a legjobb előadásért.

A Kaposvári Többcélú Kistérségi Társulás a hétvégén megrendezte a kistérségi szavalóverseny elődöntőit. Március 26-án Kaposváron és Bőszénfán, március 27-én Batéban és Somogyjádon mérték össze tudásukat a versenyzők.

A döntőt április 16-án Nagyberkiben rendezik. 56 versenyző 55 produkcióját lehet majd meghallgatni.

A döntősök:

Kaposvár: Szalavári Anna (óvoda), Inkei Nelli (alsó), Debreceni Áron (felső), Hunyadkürti Lili (felső), Varga Zsófia Anna ( középisk.), Bukács Zoltánné (felnőtt), Kiss Jánosné (felnőtt), Németh László (felnőtt) Tevely István (felnőtt), Halász Mira Lilla (alsó)

Fonó: Horváth Adél Anna (óvoda)

Somogysárd: Varga Kristóf (alsó), Baksa Mercédesz (középisk.), Guttmann Ráchel (középisk)

Mosdós: Papp Lili (óvoda)

Gölle: Csonka Barbara (alsó)

Hetes: Dékmár Szilvia (felső)

Bonnya: Bogdán Noémi (alsó), Papp Regina (felső)

Baté: Varga Alexa Roxána (alsó), Bachmann Andrásné (felnőtt), Csonka Józsefné (felnőtt)

Nagyberki: Bödő Éva (felső), Széphalmi Pál (felnőtt)

Kercseliget: Imrei Virág (felső), Imrei Gábor (felső)

Taszár: Utasi Martina (középisk)

Somogyszil: Nagy Katalin (felnőtt)

Zselickislak: Gelencsér Gréta (óvoda)

Gálosfa: Orsós Bálint (óvoda)

Zselicszentpál: Sabján Laura Dóra (óvoda)

Bőszénfa: Bogdán Anett (alsó), Bőhm Dániel (alsó)

Boldogasszonyfa: Dani Réka (alsó)

Sántos: Törzsök Laura (alsó)

Simonfa: Cserős Péter Márk (felső), Endrédi Éva (felnőtt)

Kaposgyarmat: Hegedűs Martin (felsős)

Szentbalázs: Szijártó Zsuzsanna (felnőtt)

Osztopán: Osztopáni Olga (óvoda), Bogdán Elizabett Kitti (óvoda), Bogdán Roland (alsó), Brezovszki Ferencné (felnőtt), Sztarasincsics Józsefné (felnőtt), Gárdonyi Mihályné (felnőtt)

Ecseny: Kőszeghy Boróka (óvoda)

Mernye: Páli Nauszika (óvoda)

Somogyjád: Magyar Ivett (alsó), Kovács Virág (alsó), Bózsa Sándorné (felnőtt), Frang Istvánné (felnőtt), Taranyi Lászlóné (felnőtt)

Várda: Kurucz Karina (alsó), Üst Martina (felső)

Szentgáloskér: Riba Bence (felső)

Mernyeszentmiklós: Vizi János (középisk)

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás