2020.08.13 - Csütörtök
Ipoly
18ºC / 31ºC
Borult

Táncosok az Arénában 2019. November 26. - Kedd 11:35 | Címkék: ametiszt kupa, Kaposvár Aréna, video, kis szines

Több mint 200 páros lépett parkettre a 14. Ametiszt Kupán. Az országos táncversenyt első alkalommal rendezték meg a Kaposvár Arénában.

Az egésznapos megmérettetésen délelőtt a fiataloké volt a főszerep, délután pedig az idősebb, versenyengedéllyel rendelkező táncosok követték őket.

Nézzék meg videónkat a versenyről!

XIV. Ametiszt Kupa és Szabadidős Táncverseny - Eredmények

Gyermek II. D. Latiban Halmóczki Márk-Tarna Ngoc Quynh anh aranyérmet, Kiss Dominik Mettner Léna éppen lemaradva a dobogóról negyedik helyen végzett.

Jun. I.C. latinban Péntek Ádám-Máté Zsóka a versenyt megnyerték.

Jun.II.D. standardban Csepregi Gergő-Petter Alexa Ezüstérmet, latinban Aranyérmet szerzett.

Jun.II. C Latinban Farkas Barnabás- P. Kovács Panka éppen lemaradva a dobogóról 4. helyen végzett.

Ifi B. latinban Paizs Ármin-Jeges Jázmin a versenyt megnyerték és felnőtt kategóriában is aranyérmet szereztek.

Felnőtt C. standardban Tumó Roland-Horváh Kata aranyérmet, latinban bronzérmet szerzett.

A szabadidős táncversenyben

Mikrokozmosz Művészeti Iskolás növendékeink vasváris csoport:

Open szólóban: Borzavári Hanna aranyérmet szerzett, ezüstérmes lett Szabó Dorottya, bronzérmet szerzett Palancsa Kamilla,4. helyen végzett Varjas Luca.

Gyermek I. kezdő latin szólóban:

ezüstérmet szerzett Tóth Lora, bronzérmet Péntek Bori, 5 helyen végzett Gelencsér Réka, 6. helyen Novák Bianka végzett

Gyermek I. haladóban:

Bronzérmet szerzett Péntek Bori, 5. helyen végzett Tóth Lora

Gyermek I formációban Little latin aranyérmet szerzett
tagjai: Fazekas Bianka, Gelencsér Réka,Horváth Zsófia Kincső, Kostyova Luca, Novák Bianka, Péntek Bori, Tóth Lora

Open formációban a Tenger urai szintén aranyérmet szerzett.
tagjai: Bognár Míra, Borzavári Hanna, Csendes Bianka, Fazekas Flóra,Kurucz Dominika, Máté Zsóka, Mettner Melitta, Palancsa Kamilla, Pátkai Veronika, Ráczkevi Hanna, Sárdi Zsófia, Szabó Dorottya,Varjas Luca.

Mikrokozmosz Művészeti Iskolás növendékeink Honvéd iskolai csoport :

Szita Lívia és Király Enikő 10.11. hely

Simon Csenge- Kollár Janka 1. hely

Bene Barbara Réka-Bíró Kata 3. hely

Tóth Helka -Lantos Luca 1. hely

Király Enikő -Szita Lívia 2. hely

Biró Dominika- Kis Vanessza 3. hely

Rigó Boglárka 3. hely

Mikrokozmosz Művészeti Iskolás növendékeink Taszári iskolai csoport :

Ruskó Hanna 1. hely

Gál Vanessza 2. hely

Gál Vanessza - Ruskó Hanna 2. hely

Vissza az előző oldalra

Weboldalunk a használat elősegítése és a jobb felhasználói élmény érdekében sütiket, "cookie"-kat használ.
A böngészés folytatásával jóváhagyja a sütik használatát. Bővebb információ

Bezárás